AdBlogger

Platforma AdBlogger to wyjątkowy katalog Influencerów. Influencer / Bloger dodając swoją ofertę do AdBloggera zwiększa swoje szanse na kontakt ze strony firm zainteresowanych współpracą.

Firmy mają możliwość obejrzenia ofert i zapoznać się z Influencerami. Następnie bezpośrednio kontaktują się z nimi
i omawiają szczegóły i warunki współpracy.

Influencer za pomocą platformy na której działa (Instagram, Facebook, YouTube lub własny blog) reklamuje produkty lub usługi danej firmy i otrzymuje od niej zapłatę.

AdBlogger pozwala firmom na szybkie i komfortowe znalezienie Influencerów.

Jak działa AdBlogger?

AdBlogger to innowacyjna platforma ułatwiająca współpracę oraz kontakt w relacjach Influencer  Firma.

Platforma AdBlogger  podzielona jest na 4 katalogi (Instagram, Facebook, YouTube oraz własny blog). Influencer dodaje swoją ofertę do odpowiedniego katalogu w zależności na jakiej platformie prowadzi działania. Natomiast firma zainteresowana współpracą może w szybki i łatwy sposób znaleźć Influencerów, którzy będą dla nich odpowiedni.

Kim jest Influencer?

Influencer to osoba, która posiada szeroki rozgłos w mediach społecznościowych. Posiada grono odbiorców, którzy obserwują ją i widzą poczynania Influencera.

Współpraca z Influencerem

Współpraca z Influencerem to aktualnie najlepszy sposób na reklamę i promocję produktów oraz usług firm. Aby nawiązać współpracę wystarczy wybrać odpowiedni katalog i zapoznać się z ofertami Influencerów. Następnie wystarczy skontaktować się z nimi i uzgodnić warunki współpracy.

Jesteś Influencerem?

Szukasz Influencera?